Anafen Yayınları

.

Çocuklara Eğitimi Sevdiren Yayın,

Eğitim uzun bir süreç, severek başlamak önemli. Uzun eğitim hayatının başındaki çocuğun daha yolun başında eğitimden soğuması bütün hayatını etkiler.

Anafen sevgiyle yoğrulmuş bir yaklaşımla çocukların seveceği kitaplar hazırlar. Anafen kitapları eğitici içeriği ve tasarımı ile öğrenciye eğitimi ve öğrenmeyi sevdirmeyi hedefler. Eğitimi seven öğrenci başarılı olmanın en önemli şartını yerine getirmiş olur. Bunun için kitapların yanısıra interneti ve teknolojiyi de beraberinde kullanır.

Anafen ile çocuklarınız eğitimi ve okulu severler. Anafen, kardeş kuruluşları olan okul ve dershane zincirinin verdiği tecrübe ve güçle yayıncılık yapar. 20 yıldır ilk ve orta öğretime odaklanarak bu alanda uzmanlaşarak Anafen çocuklarınız için en iyi kitapları hazırla.

Hedef kitlesi  (İlkokul ve Orta Okul)

1-8 arası öğrenciler

Markanın farklılığı (niçin tercih ediliyor)

Tek arzusu destek olduğu yüz binlerce öğrenciyi başarıya ulaştırmak olan Anafen Yayınları tüm enerjisini ve birikimini sadece merkezi yazılılara hazırlık alanında kullanmakta ve bu alanda "lokomotif yayın" rolünü başarıyla sürdürmektedir.

Anafen Yayınları her biri branşında uzman yayın kadrosuyla;

  • Müfredat ve sınav sisteminde yapılan tüm değişiklikleri ve yenilikleri takip eden ve değişikliklere paralel olarak kendini en hızlı bir şekilde yenileyip geliştiren,
     
  • Öğrencilerin gelişim özelliklerini, yaş gruplarını, beklentilerini dikkate alarak doküman hazırlayan,
     
  • Sürekli ihtiyaç analizi yaparak en doğru zamanda, öğrencinin en çok ihtiyaç duyacağı, en güvenilir yayını öğrencilerinin hizmetine sunan,
     
  • Alanında marka olmasına karşın hep daha iyisine ulaşabilmek için gayret eden ve heyecanını asla kaybetmeyen, bir anlayışla hareket etmekte ve yayınlar hazırlamaktadır.

Anafen Yayınları 20 yılı aşkın süredir olduğu gibi merkezi yazılılara hazırlık alanında faaliyet gösteren kurumlara ve sınava hazırlanan öğrencilere destek olacak, hedefe ulaşma yolunda onlara ışık tutacaktır.

Anafen kalitesini Anafen yayınları ile çalışan öğretmen ve öğrenciler bilir.

Web Sitesi: www.anafen.com

.

Fotoğraf Galerisi

 
Copyright © 2015 | Sürat Yayın Grubu | Bilgi Toplumu Hizmetleri | İnsan Kaynakları